Przejdź do głównej zawartości
Moodle CKZiU Nr 1 w Gdańsku
Nie jesteś zalogowany(a) (
Zaloguj się
)
Platforma E-learningowa Moodle CKZiU Nr 1 w Gdańsku
Ścieżka do strony
Strona główna
/
►
Kursy
/
►
Porębski Andrzej
Kategorie kursów:
Wyczliński Adam
Biblioteka
Biblioteka / Repozytoria
Biblioteka / Repozytoria / Ekonomia, finanse, biuro
Biblioteka / Repozytoria / Logistyka, transport
Biblioteka / Repozytoria / Mechanika
Biblioteka / Repozytoria / Elektryk, elektronika, informatyka
Biblioteka / Repozytoria / Ogólne
Biblioteka / Przedmioty
Pomoc moodle
Miscellaneous
Miscellaneous / Kursy
Akademia Seniora
Strefa nauczycieli
Strefa słuchaczy
Banasiak Daniel
Bazan Piotr
Bera Alicja
Bona Lidia
Bona Lidia / Historia
Bona Lidia / WOS
Borkowski Wojciech
Borowski Krzysztof
Budych Rajmund
Blok Wioletta
Buchholc Natalia
Cybula Halina
Cybula Waldemar
Czarnecka Dagna
Czapkowski Jerzy
Dąbal Marlena - przedmioty ekonomiczne
Dąbrowska - Steciak Jadwiga - przedmioty poligraficzne
Dembski Jan
Dulska Grażyna
Dworaczek Andrzej
Głuchowski Ryszard
Jabłońska Danuta
Janik Małgorzata
Jaworska Violetta
Janulewicz Urszula
Jaroszewicz Ewa
Kamiński Wiesław
Kasiłowski Marek
Kirszling Ksenia
Kirszling Ksenia / Łotowska Anna
Kliz Elżebieta
Kluszczyk Maria
Kluszczyk Maria / 1GTC
Kluszczyk Maria / Technik logistyk
Kluszczyk Maria / Ekonomia w praktyce
Kluszczyk Maria / Technik administracji
Kluszczyk Maria / Technik rachunkowości
Kluszczyk Maria / Prowadzenie działalności gospodarczej
Kluszczyk Maria / Technik cyfrowych procesów graficznych
Kortus Barbara
Kozioł Katarzyna
Kubiarczyk Teresa
Kujawa Joanna
Kuldanek Jan
Latoszewski Krystian
Lost Beata
Łotowska Anna
Mazurczyk Grzegorz
Miedzińska Iwona
Mikulski Jarosław
Miotk Beata
Możejko Adam
Muszyński Krzysztof
Nosewicz Piotr
Nowocińska Anna
Olejnik Katarzyna
Oziemkiewicz Arkadiusz
Pakuła Krzysztof
Piekarska Dorota
Pigoński Krzysztof
Polańska Mirosława
Porębski Andrzej
Putko Mirosława
Raciniewska Małgorzata
Raciniewska Małgorzata / EGZAMIN USTNY 5LL1 Raciniewska
Redlarska Małgorzata
Różycki Dariusz - nauki społeczne
Rynkiewicz Andrzej
Sadowski Krzysztof
Sałata Małgorzata
Sęk Grzegorz
Sierotzki Leszek
Sobiegraj Tomasz
Sokół Anna
Staniak Ryszard
Stanisławczyk Henryk
Steciak Krzysztof
Stelmaszczyk Michał
Szostak Izabela
Szreder Alicja
Szwaba Arkadiusz
Szwaba Arkadiusz / A.25 Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych
Szwaba Arkadiusz / A.54 Przygotowanie materiałów graficznych do procesu drukowania
Szwaba Arkadiusz / A.20 Rejestracja i obróbka obrazu
Przeszukaj kursy:
Przedmioty elektryczne
Wiadomości ogólne dla wszystkich słuchaczy CKU